One world full of Magic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Potter World
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Maгазин за Магически Пръчки
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyСъб Апр 07, 2012 4:45 pm by aleks

» Намисли си едно число от 1 до 10
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyСъб Сеп 10, 2011 5:17 pm by siskaffffff

» Като каква храна опредлеяш предишния?
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Яну 31, 2011 9:47 pm by Елеонора Даолеър

» Коледният Дизайн на Форума!
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyНед Дек 19, 2010 1:49 am by Джийни Джонсън

» Женевиев Бонапард
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyСъб Дек 18, 2010 9:57 pm by Томас Минели

» Клипове на Форума!
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyСъб Дек 18, 2010 5:03 pm by Джийни Джонсън

» Верига от английски думи.
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Дек 13, 2010 8:51 am by Елеонора Даолеър

» Аватара или подписа?!
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Дек 13, 2010 8:50 am by Елеонора Даолеър

» Истина ли е ....
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Дек 13, 2010 8:50 am by Елеонора Даолеър

Top posters
Томас Минели
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Сали Алора
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Елеонора Даолеър
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Изабела Салватор
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Алекс Даолеър
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Дейвид Блеър
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Елена Сантяго
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Ашли Грийн
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Адамс
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Хелена Петрова
Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_lcapЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_voting_barЗамъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 I_vote_rcap 
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Замъкът на Фамилия „Минели“

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Томас Минели
Върколак
Върколак
Томас Минели


Posts : 247
Join date : 16.07.2010
Age : 26

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 10:48 pm

Беше много неудобно.Всички седяхме ,а дори не се поглеждахме...Никой неможеше да каже нищо.Аз погледнах бутнатата маса.Извадих пръчката си и я повдихнах ,като сложих всичко на нея.Парченцата от счупената чаша се повдигнаха ,съединиха и магически се съединиха отново в чашата.Тя застана на масата ,а течността в нея се върна.
-Е ,докъде бяхме стигнали? - попитах аз...
Върнете се в началото Go down
https://potter-world.rpg-board.net
Дейвид Блеър
Вампир
Вампир
Дейвид Блеър


Posts : 57
Join date : 26.11.2010

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyПон Дек 06, 2010 11:13 pm

Качихме се горе и седнахме на масата.Настъпи неловка тишина и сякаш никой не можеше да каже нещо.Томас извади пръчката си си и поправи чашата,като върне течността вътре.Аз си играех с копчетата на ризата,а Елеонора просто седеше седнала и се оглеждаше.
-Е ,докъде бяхме стигнали? -продума Томас и разкъса тишината,а аз вдигнах рамене и казах:
-Забравих!Хайде да започнем някоя друга тема,а?-засмях се леко и отпих от вече студеното си кафе...
Върнете се в началото Go down
Елеонора Даолеър
Вампир
Вампир
Елеонора Даолеър


Posts : 230
Join date : 26.11.2010
Age : 31

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 11:25 am

Седнахме на масата.Настъпи неловка тишина. Аз седях и оглеждах. Тогава Том попита:
-Е ,докъде бяхме стигнали?
А Дейв отговори
-Забравих!Хайде да започнем някоя друга тема,а? – като се засмя леко.
– Ами хайде - добавих аз
Върнете се в началото Go down
Томас Минели
Върколак
Върколак
Томас Минели


Posts : 247
Join date : 16.07.2010
Age : 26

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 11:35 am

Aз се усмихнах ,след което погледнах пръстенът си.Какво ли щях да правя без него..Прозявнах се и се протегнах ,след което казах:
-Ух ,уморих се вече.Днешният ден беше доста изморителен.А и покрай всички неща които станаха...Е ,някой да иска още чай или кафе? - попитах аз ,като си сипах още...
Върнете се в началото Go down
https://potter-world.rpg-board.net
Елеонора Даолеър
Вампир
Вампир
Елеонора Даолеър


Posts : 230
Join date : 26.11.2010
Age : 31

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyВто Дек 07, 2010 12:19 pm

Том се усмихна ,след което погледна пръстенът си.Прозя се, след което казах:
-Ух ,уморих се вече.Днешният ден беше доста изморителен.А и покрай всички неща които станаха...Е ,някой да иска още чай или кафе?
– Да, може още кафе казах аз - и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Дейвид Блеър
Вампир
Вампир
Дейвид Блеър


Posts : 57
Join date : 26.11.2010

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyСъб Дек 11, 2010 2:54 pm

Те си сипаха кафе и аз направих същото.Сложих малко повече захар от предния път и разбърках бавно кафето си.Главно те говориха,а аз бях доста мълчалив.Не винаги ми се говореше особено...както сега...Просто не знаех какво да кажа или пък ако кажа нещо,щеше да е огромна простотия,за това замълчах.Не обичах да се излагам...макар че понякога ставаше така...
П.П сори за забавянето и късия пост хД
Върнете се в началото Go down
Елеонора Даолеър
Вампир
Вампир
Елеонора Даолеър


Posts : 230
Join date : 26.11.2010
Age : 31

Персонажен Лист
За героя::
Друга Информация::

Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 EmptyНед Дек 12, 2010 6:04 pm

Дейв си сипа кафе. Главно говорехме аз и Том, а той стоеше мълчалив.
- Та за какво ще говорим момчета? - попитах аз и се усмихнах.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Замъкът на Фамилия „Минели“   Замъкът на Фамилия „Минели“ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Замъкът на Фамилия „Минели“
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Томас Минели
» Трезор Номер 3 - Томас Минели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One world full of Magic! :: Магическият Свят :: Англия :: Къщите-
Идете на: